Kurumsal /

Tecrübeli Kadro

FİRMA PROFİLİ


Firmamız 2004 yılında Kocaeli/Gebze'de yol asfaltlama, üst yapı ve alt yapı projelerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden beri aldığı işleri sektörün en son teknolojilerini kullanarak başarı ile zamanında bitirmeyi ilke edinmiştir. Alanında tecrübeli kadrosuyla, kaliteden taviz vermeden yolunda ilerlemenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu sayede her geçen gün yeni iş alanları girişimlerinde bulunmakta olup, müşteri portföyünü genişletme olanakları sağlayarak, gelişmenin vazgeçilmez olduğunu göstermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanların aynı kalite bilinci ile müşteri ve sektör beklentilerini mükemmele yakın şart ve süreçlerde karşılamaktır. Bunu sağlarken uygulanacak yöntem, toplam kalite anlayışına uygun ve hatasız yapmaktır.

VİZYONUMUZ

Çevreye uyumlu, yaptığını bilen, kaynakları ölçülü ve hedef sektörünün lehine kullanan, hızlı hareket eden bir yapıyı yakalamak ve sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuza uygun olarak müşteri önceliği ilkesinden hareket ederek, özel ve tüzel kişilerin talep ve beklentilerini şartnameye en uygun malzeme ile, en avantajlı koşul ve sürelerde sunmaktır. Bu hizmetin ifasında çalışanlarımızı tasa ve sevincimize ortak ederek, sürekli gelişme içerisinde ve süreçleri iyileştirerek sağladığı avantaj ve birikimleri rekabet ortamında değerlendirmektir.